تبلیغات
خبر رسان روزنامه - بانوان والیبالیست قم از صعود به لیگ برتر باز ماندند

لیگ دسته یک والیبال بانوان/
بانوان والیبالیست قم از صعود به لیگ برتر باز ماندند

خبرگزاری فارس: بانوان والیبالیست‌ قمی از صعود به مسابقات قهرمانی لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه‌های کشور بازماندند.

خبرگزاری فارس: بانوان والیبالیست قم از صعود به لیگ برتر باز ماندند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مسابقات لیگ دسته اول والیبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های کشور همانند پیکارهای لیگ دسته یک والیبال بزرگسالان مردان باشگاه‌های کشور با شرکت تیم‌های بخش بانوان در دو گروه مقدماتی برگزار شد.

بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال، پیکارهای لیگ دسته یک والیبال قهرمانی بانوان باشگاه‌های کشور با شرکت تیم‌های مدعی در دو گروه مقدماتی به انجام خواهد رسید در حالی که در این مرحله از رقابت‌ها، هشت تیم حضور داشتند که دیدارهای مرحله مقدماتی را در دو گروه برگزار کردند تا چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد شناسایی شود.

بر اساس قرعه‌کشی انجام شده در بین تیم‌های شرکت کننده در گروه‌های دو گانه، در گروه نخست این رقابت‌ها تیم‌های والیبال بانوان مجتمع مس شهر بابک، بانوان کردستان، واحد بتن سنگ تاش و معدن استقلال آباده برای صعود با یکدیگر به رقابت پرداختند که از این گروه تیم‌های مجتمع مس شهر بابک و معدن استقلال آباده راهی مرحله نهایی شدند.

این در حالی است که تیم والیبال بانوان هلال احمر قم در گروه دوم مقدماتی قهرمانی لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور با تیم‌های بانوان والیبال مرکز رماتیسم ایران، پریسا و شهرداری سمنان همگروه بود و برای صعود تلاش می‌کرد، اما نتوانست جواز صعود را کسب کند و در نهایت تیم‌های پریسای خراسان رضوی و مرکز رماتسیم ایران نماینده تهران به دور نهایی راه یافتند.

اما مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور در حالی با معرفی تیم مرکز رماتیسم ایران به عنوان قهرمان به کار خود پایان داد که با برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال، مسابقات مرحله نهایی این رقابت‌ها با حضور چهار تیم مرکز رماتیسم ایران، پریسای خراسان رضوی، معدن استقلال آباده و مجتمع مس شهر بابک که از دو گروه مقدماتی به این مرحله صعود کرده بودند، در اسلامشهر برگزار شد.

این رقابت‌ها به مدت چهار روز پیگیری شد تا در نهایت مرکز رماتیسم ایران با کسب هشت امتیاز از سه پیروزی این مرحله، قهرمان شد، تیم مجتمع مس شهر بابک نیز با یک امتیاز کمتر، با دو پیروزی و کسب هفت امتیاز نایب قهرمان شد.

این در حالی است که تیم‌های والیبال بانوان معدن استقلال آباده و پریسای خراسان رضوی نیز به ترتیب با کسب دو و یک امتیاز در مکان‌های سوم و چهارم مسابقات لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور قرار گرفتند.

اما رقابت‌های بانوان لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور با ناکامی تیم والیبال بانوان هلال احمر قم در حالی به کار خود پایان داد که امسال در مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور نیز تیم والیبال هلال احمر به نمایندگی از قم شرکت کرد و در نهایت در مکان نهم جدول رده‌بندی ایستاد.

انتهای پیام/ن۲۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها