تبلیغات
خبر رسان روزنامه - "نه قاطع" مردم بحرین به رژیم آل‌خلیفه و نظامیان اشغالگر سعودی

"نه قاطع" مردم بحرین به رژیم آل‌خلیفه و نظامیان اشغالگر سعودی

خبرگزاری فارس: تظاهرات‌ها و راهپیمایی‌های اعتراض‌آمیز مردم بحرین علیه رژیم آل‌خلیفه همچنان در سراسر این کشور ادامه دارد و این هفته با "نه قاطع" بحرینی‌ها به نظامیان اشغالگر رژیم سعودی ادامه یافت.

خبرگزاری فارس: "نه قاطع" مردم بحرین به رژیم آل‌خلیفه و نظامیان اشغالگر سعودی

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرآة البحرین، تظاهرات‌ها و راهپیمایی‌های اعتراض‌آمیز مردمی بحرینی‌ها علیه رژیم آل‌خلیفه همچنان در سراسر این کشور ادامه دارد و این هفته با " نه بزرگ " بحرینی‌ها به نظامیان اشغالگر رژیم سعودی ادامه یافت.

تظاهرات‌کنندگان بحرینی روز گذشته نیز با برگزاری تظاهراتی ضمن تاکید بر تحقق مطالبات سیاسی خود، سرکوبگری‌های رژیم آل‌خلیفه و ادامه اشغال کشور خود توسط نظامیان اشغالگر سعودی را محکوم کردند.

معترضان بحرینی در شهر"مقابه" پس از سر دادن شعارهایی برای انجام اصلاحات و تحقق آزادی و دمکراسی با حمله نیروهای رژیم امنیتی و نظامی آل‌خلیفه مواجه شدند که از پشتیبانی و حمایت نیروهای نظامی اشغالگر سعودی برخوردار بودند.

نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه در ترفندی جدید با خودروهای غیرنظامی به تعقیب مردم در داخل کوچه‌ها و خیابان‌ها پرداختند و به سمت آنان گازهای سمی و اشک‌آور شلیک کردند.

در منطقه "البلاد القدیم" نیز تظاهراتی گسترده برای اعلام همبستگی با مجروحان و زندانیان بحرینی برگزار شد که این تظاهرات نیز با حملات نیروهای نظامی و امنیتی رژیم آل‌خلیفه به خشونت کشیده شد و منطقه را در گازهای سمی غرق ساختند.

از سوی دیگر در منطقه "جد حفص"، نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان بحرینی از گازهای سمی و اشک‌آور در خیابان اصلی این منطقه استفاده کردند و به تعقیب جوانان انقلابی پرداختند.

در منطقه "بار بار" تظاهرات‌کنندگان بحرینی سرنگونی رژیم آل‌خلیفه و محاکمه سران این رژیم و اخراج اشغالگران سعودی از این کشور و تحقق مطالبات سیاسی مردم را خواستار شدند.

تظاهرات‌کنندگان بحرینی منطقه بار بار با سردادن شعارهایی بر التزام خود در پایبندی به انقلاب و پافشاری بر آن تاکید کردند.

انتهای پیام/ 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها