تبلیغات
خبر رسان روزنامه - ایلام می‌تواند در جذب گردشگر موفق عمل کند

امام جمعه ایلام:
ایلام می‌تواند در جذب گردشگر موفق عمل کند

خبرگزاری فارس: امام جمعه ایلام گفت: ایلام می‌تواند در جذب گردشگر موفق عمل کند.

خبرگزاری فارس: ایلام می‌تواند در جذب گردشگر موفق عمل کند

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی ظهر امروز در نشست اعضای ستاد تسهیلات سفر استان ایلام اظهار داشت: با توجه به اینکه استان ایلام دارای پیشینه تاریخی غنی است می‌تواند در ایام نوروز در جذب گردشگر موفق باشد.

وی ادامه داد: وجود طبیعت بکر و زیبای استان به ویژه در فصل بهار و ایام نوروز مهمترین جاذبه گردشگری است که با معرفی مناسب می‌تواند میزبان طبیعت دوستان باشد.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: استان ایلام در دوران‌های مختلف به ویژه در دوران دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها و دلاورمردی‌های مثال زدنی بوده که می‌طلبد از فرصت نوروز بهترین بهره را برده و این مهم رو به هموطنان معرفی و شناساند.

لطفی تصریح کرد: استان ایلام افزون بر این جاذبه‌های مختلفی در بخش‌های تاریخی، طبیعی و دفاع مقدس دارد که باید مورد عنایت ویژه مسئولان امر قرار گیرد.

امام جمعه ایلام گفت: بر این اساس می‌توان گفت که استان ایلام یکی از قطب‌های گردشگری در کشور است.

وی با بیان اینکه 500 هزار هکتار جنگل زیبا، تنوع آب و هوایی، طبیعت بکر و آثار و ... در استان ایلام وجود دارد، ادامه داد: مسئولان باید با تبلیغات مناسب برای جذب گردشگر به این استان تلاش کنند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت: سال گذشته بیش از یک میلیون و 400 هزار گردشگر به استان ایلام وارد شدند.

علی قاسم‌پور اظهار داشت: امسال نیز با تمهیدات اندیشیده شده مصمم هستیم این آمار را افزایش دهیم.

انتهای پیام/ی30/ژ1001


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها