تبلیغات
خبر رسان روزنامه - یادواره سردار شهید مخابرات سپاه برگزار شد‌

در مشهد
یادواره سردار شهید مخابرات سپاه برگزار شد‌

خبرگزاری فارس: یادواره سردار شهید علی‌اکبر حسین‌پور‌برزشی، فرمانده مخابرات تیپ جواد‌الائمه(ع) از لشگر 5 نصر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در مقبره خواجه‌ربیع مشهد برگزار شد.

خبرگزاری فارس: یادواره سردار شهید مخابرات سپاه برگزار شد‌

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مسئول معاونت فرهنگی مخابرات ثامن‌الائمه(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌‌در این مراسم اظهار داشت: این یادواره نخستین دوره مراسم سالگرد شهادت این شهید بزرگوار بود که با 400 شرکت ‌کننده و عموم مردم حاضر در خواجه‌ربیع برگزار شد.

محمد صفری افزود: فراموش نشدن یاد، خاطره و جایگاه شهدا، پیام‌رسانی همگانی به مردم برای تکریم و احترام به مقام والای شهیدان و خانواده‌های آنها از جمله اهداف برگزاری این مراسم بود.

وی فرمانده مخابرات نیروی زمینی سپاه، فرمانده مرکز مخابرات ثامن‌الائمه(ع)، فرماندهان و معاونت‌های سپاه امام رضا(ع)، هم‌‌رزمان و خانواده شهید حسین‌پور و دیگر شهیدان را از جمله حاضران در برنامه یاد کرد.

صفری برگزاری گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مخابرات سپاه را از جمله برنامه‌های بعدی این مجموعه خواند و گفت: برگزاری یادواره شهدا در دو دوره، چاپ کتبی از زندگی‌نامه شهیدان و خاطرات هم‌رزمان شهید حسین‌پور با عناوین خدا خدا به گوشم، قلب عملیات، روی موج اف‌ام و نشریه موج زنده از برنامه‌های برگزار شده توسط این معاونت است.

انتهای پیام/‌ش30/ط4000


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها