تبلیغات
خبر رسان روزنامه - افزایش تعامل بین‌بخشی به منظور جذب منابع خارجی ضروری است

استاندار مرکزی:
افزایش تعامل بین‌بخشی به منظور جذب منابع خارجی ضروری است

خبرگزاری فارس: استاندار مرکزی خواستار افزایش تعامل بین‌بخشی به منظور جذب منابع خارجی و ایجاد توسعه روز افزون در استان شد.

خبرگزاری فارس: افزایش تعامل بین‌بخشی به منظور جذب منابع خارجی ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، علی‌اکبر شعبانی‌فرد ظهر امروز در بازدید از سازمان اقتصاد و دارایی استان مرکزی اظهار داشت: زمینه سازی برای جذب منابع خارجی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که برای این مهم همه باید تلاش مضاعف داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه استان مرکزی یک استان درآمد هزینه‌ای است، تصریح کرد: ظرفیت درآمدهای استان مرکزی 10 هزار میلیارد ریال است که تاکنون ۸ هزار میلیارد ریال محقق شده و برای تحقق دو هزار میلیارد ریال دیگر باید همت کرد.

استاندار مرکزی گفت: جذب منابع خارجی برای این استان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است که افزایش تعامل بین‌بخشی و زمینه‌سازی برای جذب این سرمایه‌ها باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

شعبانی‌فرد در ادامه با اشاره به اقدام ارزنده دولت در هدفمندسازی یارانه‌ها بیان داشت: هدفمندی یارانه‌ها اثرات بسیار خوبی به همراه داشت که جلوگیری از واردات 18 میلیارد دلاری بنزین یکی از این نتایج است.

وی با قدردانی از مردم در همراهی با دولت در اجرای این طرح خاطرنشان کرد: دشمنان در پی این بودند با تبلیغات منفی علیه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها مانع از همراهی مردم و دولت شوند، اما مردم با همکاری بسیار خوب خود در این طرح بار دیگر عشق به میهن اسلامی را به دشمنان ثابت کردند.

استاندار مرکزی قیام وال‌استریت را نشانه عدم رضایت مردم آمریکا از دولتمردان این کشور دانست و بیان داشت: جنبش تسخیر وال استریت الگو گرفته از ایران است و اگر این جنبش‌ها همچون انقلاب اسلامی از عقبه مردمی برخوردار باشند، بدون شک با پیروزی همراه خواهند بود.

شعبانی‌فرد تاکید کرد: جهان در آینده‌ای نزدیک شاهد فروپاشی پایه های نظام سلطه، حکومت‌های لیبرال و مارکسیست و سربلندی اسلام عزیز خواهد بود.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی نیز با بیان اینکه نتایج ارزشمند قانون هدفمندسازی یارانه‌ها روز به روز در حال افزایش است، گفت: یکی از دلایل مهم در موفقیت این طرح همراهی و همدلی خوب مردم با این قانون بود.

حسن میرزاخانی اذعان داشت: اجرای این قانون از موفقیت‌های بزرگ دولت نهم به شمار می‌رود چراکه دولت‌های قبلی نتوانستند زمینه اجرای این قانون را فراهم سازند.

به گفته وی هم اکنون 25 طرح اقتصادی با سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی در زمینه‌های مختلف در حال اجراست.

انتهای پیام/ن۲۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها